O nas - SADAJ
Sadaj Studio jest pracownią kreatywną artysty fotografa i grafika, Pawła Sadaj. Od ponad 10 lat, w nierozłącznym zespole, pracujemy nad efektywną komunikacją marek. Specjalizujemy się w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych wizerunków firm i produktów. Tworzymy systemy wizualne, stosując najnowocześniejsze narzędzia marketingu i reklamy.
o nas, studio, kim jesteśmy, co robimy, autorskie studio graficzne Pawła Sadaj
6327
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-6327,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

O nas

SADAJ STUDIO jest pracownią kreatywną artysty grafika i fotografa Pawła Sadaj.

Od ponad 10 lat w nierozłącznym zespole, pchani twórczą pasją, tworzymy nowoczesną komunikację wizualną marek.

 

Pracujemy nad kreacjami korzystając z wiedzy o psychofizjologii widzenia, która pomaga nam w podnoszeniu skuteczności reklamy, oraz komunikacji wizualnej brandów. Suma naszych doświadczeń umożliwia nam pracę zarówno dla dużych korporacji jak i mniejszych podmiotów oraz inicjatyw charytatywnych.

 

Poznajemy klientów i ich potrzeby, by kompleksowo opracować wizerunek firmy, czy produktu. Na każdym etapie twórczym nasi klienci mają pewność pełnej spójności w komunikacji.

Tworzymy

systemy identyfikacji wizualnej

budujemy, zmieniamy wizerunki firm

wizerunek produktu

projekty skutecznej reklamy

koncepcje kreatywne

strategie komunikacji i rozwoju marki

analizujemy potencjał i tożsamość marki

Paweł Sadaj

 

Kreatywny / Partner

Wizjoner kreacji, pasjonat i ekspert w dziedzinie wizualnej strony komunikacji marketingowej i grafiki użytkowej. Wielokrotnie nagradzany w kraju i zagranicą artysta grafik i fotografik. Brand and corporate identity tworzy od blisko 20 lat.

Autor identyfikacji wielu polskich marek. Specjalizuje się w tworzeniu kompleksowych systemów wizualnych, w tym również telewizyjnych. Współautor konceptu, twórca identyfikacji znanej i cenionej marki kosmetycznej AA.

Autor systemów wizualnych polskich telewizji. Na swoim koncie ma rebranding Telewizji Polsat, TV4 i wielu innych.

Ukończył z wyróżnieniem Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Absolwent Fotografii Artystycznej Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni.

+48 608 498 712        pawel[@]sadaj.pl

Pawel-Sadaj
Renata-Sadaj

Renata Sadaj

 

Menadżer zarządzająca / Partner

Absolwentka Wydziału Zarządzania i Finansów UG w Sopocie, oraz Podyplomowego Studium Produkcji Telewizyjnej i Filmowej PWSTiW w Łodzi.  Jako Senior Account Manager pracowała w agencjach digitalowych FFCreation, TBWA/, E-Graphics.

Wcześniej jako producent telewizyjny i reklamowy odpowiadała za szereg produkcji programowych, reklamowych i fotograficznych. W SADAJ STUDIO od 2009 roku odpowiedzialna jest za koordynację projektów i kontakty z klientami.

+48 603 849 148        renata[@]sadaj.pl