O nas - SADAJ
Sadaj Studio jest pracownią kreatywną artysty grafika i fotografa Pawła Sadaj. Od ponad 8 lat, w nierozłącznym zespole, pracujemy nad nowoczesną komunikacją marek. Specjalizujemy się w tworzeniu i wdrażaniu strategii, komunikacji, oraz w kompleksowych opracowaniach wizerunków firm. Tworzymy systemy wizualne, narzędzia marketingu i reklamy. Podnosimy skuteczność komunikacji wizualnej B2B oraz B2C.
o nas, studio, kim jesteśmy, co robimy, autorskie studio graficzne Pawła Sadaj
6327
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-6327,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

O nas

SADAJ STUDIO jest pracownią kreatywną artysty grafika i fotografa Pawła Sadaj.

Od ponad 8 lat w nierozłącznym zespole, pchani twórczą pasją, tworzymy nowoczesną komunikację wizualną marek.

 

Pracujemy nad kreacjami korzystając z wiedzy o psychofizjologii widzenia, która pomaga nam w podnoszeniu skuteczności reklamy, komunikacji wizualnej brandów. Suma naszych doświadczeń pozwala na pracę zarówno dla dużych korporacji jak i mniejszych podmiotów oraz inicjatyw charytatywnych.

 

Poznajemy klientów i ich potrzeby, aby kompleksowo opracować wizerunek firmy, czy produktu. Dzięki temu nasi klienci mają pewność pełnej spójności komunikacyjnej.

Tworzymy

systemy identyfikacji wizualnej

budujemy, zmieniamy wizerunki firm

wizerunek produktu

projekty skutecznej reklamy

koncepcje kreatywne

strategie komunikacji i rozwoju marki

analizujemy potencjał i tożsamość marki

Paweł Sadaj

 

Kreatywny / Partner

Wizjoner kreacji, pasjonat i ekspert w dziedzinie wizualnej strony komunikacji marketingowej i grafiki użytkowej. Wielokrotnie nagradzany w kraju i zagranicą artysta grafik i fotografik. Brand and corporate identity tworzy od blisko 20 lat.

Autor identyfikacji wielu polskich marek. Specjalizuje się w tworzeniu kompleksowych systemów wizualnych, w tym również telewizyjnych. Współautor konceptu, twórca identyfikacji znanej i cenionej marki kosmetycznej AA.

Autor systemów wizualnych polskich telewizji. Na swoim koncie ma rebranding Telewizji Polsat, TV4 i wielu innych.

Ukończył z wyróżnieniem Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Absolwent Fotografii Artystycznej Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni.

+48 608 498 712        pawel@sadaj.pl

Pawel-Sadaj
Renata-Sadaj

Renata Sadaj

 

Menadżer zarządzająca / Partner

Absolwentka Wydziału Zarządzania i Finansów UG w Sopocie, oraz Podyplomowego Studium Produkcji Telewizyjnej i Filmowej PWSTiW w Łodzi.  Jako Senior Account Manager pracowała w agencjach digitalowych FFCreation, TBWA/, E-Graphics.

Wcześniej jako producent telewizyjny i reklamowy odpowiadała za szereg produkcji programowych, reklamowych i fotograficznych. W SADAJ STUDIO od 2009 roku odpowiedzialna jest za koordynację projektów i kontakty z klientami.

+48 603 849 148        renata@sadaj.pl