Wizerunek TV4 - SADAJ
Telewizyjna Czwórka otrzymała nowa oprawę graficzną na swoje 17 urodziny.
TV4, Czwórka z nową oprawą, odświeżenie wizerunku TV4, oprawa graficzna TV4
164
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-164,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Wizerunek TV4

Zadanie:

Opracowanie wersji okazjonalnej logotypu oraz systemu identyfikacji TV4.

Zakres prac:

Stworzenie koncepcji kreatywnej we współpracy z redakcją TV4, stworzenie narzędzi wizualnych dla przekazu komunikacji marketingowej, opracowanie scenariuszy i storyboardów, projekt okazjonalnej wersji logotypu oraz stworzenie pełnego systemu identyfikacji antenowej stacji, współpraca z kompozytorem, pomoc w zakresie wprowadzeniu projektu na emisję.

Kategorie:

Animacja, ATL, Branding, Identyfikacja, TV, Wizerunek

O projekcie:

Przygotowany wizerunek oparty został na wytycznych strategii marketingowej telewizji, w odpowiedzi na wprowadzenie nowej oferty programowej.

Inspiracją do zastosowanych rozwiązań graficznych była gala gwiazd, prestiżowego festiwalu filmowego. W koncepcji oprawy zastosowane zostały złożone zabiegi, opierające się na teorii widzenia, w tym psychologii barw i kształtów. Dzięki temu spełnione zostały wymogi marketingowe, a jednocześnie powstał system, który poprzez obraz i dźwięk jest łatwo rozpoznawalny i zrozumiały dla odbiorcy.

 

Za koncepcję i grafikę odpowiadał Paweł Sadaj.

Muzykę do oprawy stworzył kompozytor i producent muzyczny Piotr Remiszewski z Anaconda Production.
Case studies projektu na naszym blogu. Wywiad z twórcą na stronie: www.wirtualnemedia.pl