Plakat społeczny dla Ośrodka Karta - SADAJ
„Tożsamość bez nienawiści” to idea która przyświeca działalności ośrodka Karta. Jako hasło, doczekało się wizualizacji w zaprojektowanym plakacie w związku z akcją zachęcania czytelników do przekazywania 1% w rozliczeniu rocznym na rzecz Wydawnictwa.
Ośrodek Karta, Wydawnictwo Karta, Tożsamość bez nienawiści, 1%
7651
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-7651,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Plakat społeczny dla Ośrodka Karta

Zadanie:

Projekt identyfikacji i plakatu.

Zakres prac:

Pomysł, opracowanie graficzne plakatu.

Kategorie:

ATL, Branding, Druk, Identyfikacja, Wizerunek

O projekcie:

„Tożsamość bez nienawiści” to idea która przyświeca działalności ośrodka Karta. Jako hasło, doczekało się wizualizacji w zaprojektowanym plakacie w związku z akcją zachęcania czytelników do przekazywania 1% w rozliczeniu rocznym na rzecz Wydawnictwo.

Inspiracją stał się „Gołąb pokoju” Pabla Picassa. Symbol polskiej tożsamości, orzeł biały został zestawiony z gałązką oliwną. Całość utrzymana w barwach narodowych, z dominantą czerwieni silnie oddziaływała na widzów w przestrzeni miejskiej.

Na bazie plakatu, została przeprowadzona ogólnopolska kampania outdoor. Plakat publikowany był w prasie, oraz na łamach strony internetowej wydawnictwa Karta www.karta.org.pl.