News24 - SADAJ - Identyfikacja i oprawa graficzna
News24 rozpoczął nadawanie z nową identyfikacją, którą wraz z oprawą graficzną stworzyło studio brandingowe specjalizujace się w identyfikacji telewizyjnej - Sadaj Studio z Warszawy
identyfikacja News24, oprawa graficzna Telewizji News24, grafika anteny News24, logotyp News24
8869
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-8869,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Zadanie:

Identyfikacja i oprawa graficzna News24

Zakres prac:

koncepcja, projekt logotypu, opracowanie i realizacja oprawy graficznej oraz potu promocyjnego

Kategorie:

Animacja, Branding, Identyfikacja, TV, Wizerunek

O projekcie:

Od 1 marca nadawanie rozpoczął nowy kanał informacyjny – News24, należący do spółki Astro, która jest inwestorem strategicznym, wraz z Tier Investment.

Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tworzeniu nowej marki telewizyjnej, dla której zaprojektowaliśmy trzon identyfikacji wizualnej w postaci logotypu, oprawy graficznej, oraz wizerunkowego spotu promocyjnego. Na potrzeby emisyjne i promocyjne stworzyliśmy logotyp w dwóch układach, wertykalnym i horyzontalnym. Oprawa graficzna powstała w ślad za myślą zespołu redakcyjnego – „Tworzymy nowy wymiar informacji”

Obecnie serwis informacyjny znajduje się między innymi w ofercie WP.TV, oglądać można go już na WP.pilot.pl, a sygnał jest już przekazywany do 50 operatorów, którzy dostarczyć go mogą do ponad 200 tysięcy abonentów.

Czytaj na: https://satkurier.pl/news/214661/news24-juz-oficjalnie-nadaje.html

Więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-ogladac-kanal-news24-ramowka-sieci-kablowe-platformy-cyfrowe