EIT Climate-KIC - SADAJ
Oprawa graficzna programu "Nowy Aranz", dla WP TV, na zlecenie producenta wykonawczego - Good Move Production. Program telewizyjny "Nowy Aranż", to program emitowany w Telewizji WP, inspirujący widzów do przeprowadzenia remontu własnego mieszkania.
oprawa graficzna , program tv, Nowy Aranż, TV WP, WP tv, program o remontach
8792
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-8792,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Zakres prac:

opracowanie struktury strony, projekt graficzny, programowanie

Kategorie:

Web design, Wizerunek

O projekcie:

Dla EIT Climate KIC stworzyliśmy adaptacje strony internetowej na potrzeby 4 oddziałów europejskich, w tym Polski, Słowacji, Czech i Węgier.

Stworzyliśmy nową strukturę informacyjną i funkcjonalną, adaptację projektu globalnego oraz programowanie stron www na wskazane rynki Europy środkowej.

EIT Climate-KIC to europejska inicjatywa publiczna, działająca na rzecz innowacji klimatycznych, stworzona w ramach i pod patronatem Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii – EIT. EIT Climate-KIC identyfikuje i wspiera innowacje, które pomagają społeczeństwom łagodzić zmiany klimatu i dostosowywać się do nich.